Casio CT S300

TOP 13 v kategorii Keyboardy

Casio CT S300

Ultra-kompaktní klávesy CT-S300 vám umožní dělat hudbu kdekoliv a kdykoliv. Stačí vložit šest AA baterií, uchopit vestavěnou rukojeť a můžete jít. Prozkoumejte 400 skvěle...
4 290 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z imusicdata.cz

Skladem • 1 variantaZdarma93 % • 1 677 recenzíDalší informace
Do měsíce • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma96 % • 4 396 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč95 % • 10 402 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč94 % • 83 273 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč92 % • 511 789 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 245 612 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Do 2 týdnů • 1 variantaZdarma35 neověřených recenzíDalší informace

• Lehký nástroj, dobře se přenáší
    • Mnoho funkcí
    • Možnost nastavit citlivost kláves
    • Možnost hrát se sluchátky a nastavit hlasitost

Pořídila jsem si po přestěhování do paneláku místo piána, abych měla nástroj, který nezabere mnoho místa a nikoho nerušila, a tento účel naprosto splňuje. Při nastavení režimu stereo piáno hraje jako klasické piáno, navíc má mnoho dalších režimů, které je zábavné prozkoumávat, zatím mne zaujalo hlavně cembalo a varhany. V balení je adaptér a stojánek na noty.

LCD displej
3.3 kg
Rozměry
930 x 256 x 73 mm

Prozkoumejte 400 skvěle znějících zvuků, 77 rytmů s plným doprovodem a 10 typů reverbu pro zvýšení hloubky. K dispozici máte klaviaturu s 61 klávesami, mód Dance Music na tvorbu tanečních skladeb a možnost připojení k aplikací Chordana, která vás naučí hrát vaše oblíbené písničky ze stažených MIDI souborů. CT-S300 se ovládá jednoduše a zábavně díky LCD displeji s intuitivním ovládáním: stiskem jediného tlačítka můžete rychle vyvolat vaše oblíbené zvuky a nastavení.

Použijte vestavěné reproduktory nebo připojte sluchátka pro tiché hraní. 1/8" audio vstup vám umožní hrát spolu s hudbou z vašeho oblíbeného zařízení.

Specifikace:

- Výdrž baterií: cca 20 h
- Barva: černá
- Rozměry: 93 x 25,6 x 7,3 cm
- Hmotnost: 3,3 kg

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Kompaktní provedení, dynamika kláves

• Lehký nástroj, dobře se přenáší
    • Mnoho funkcí
    • Možnost nastavit citlivost kláves
    • Možnost hrát se sluchátky a nastavit hlasitost

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• light and good sound.
  • , zakoupeno v Alza.cz

plné klávesy, připojení k PC, hodně funkcí

• , zakoupeno v MUSIC CITY

• Lehký, přenosný, vyhovující rozměry, dynamika

Složitější nastavení, nepodsvícený display

• Jednoduchost, přenositelnost, poměr cena-výkon

Ideální pro děti
    Výborné doprovodné módy
    Výukový program

• , zakoupeno v Kytary.cz

• koupila jsem si to jako úplný začátečník a zatím mým potřebám naprosto vyhovuje a dostačuje
    • žádný neduh jsem zatím neobjevila, vše funguje, dle očekávání a cenové kategorie
    • v popisku na eshopu je uvedeno, že není na baterky, ale není to pravda -> můžete vložit 6 tužkových baterií
    • líbí se mi malé rozměry - ALE bohužel mám kvůli tomu problém se sehnáním padnoucího obalu
    • klávesy opravdu reagují na to, jak je stisknete - musím říct, že pro začátečníka je to docela frustrující a je fajn, že je tam možnost tu citlivost zmenšit nebo úplně vypnout (ale ještě jsem jí nevyužila)
    • asi úplně nečekejte, že si na tom zahrajete na "kytaru" nebo tak něco, ty ostatní zvuky, byť jich je tam mega moc, za moc nestojí (zejména v hlubších polohách) :D je to spíš pro srandu a mně se to docela líbí v momentě, kdy nějakou melodii cvičím dlouho a už jsem z ní unavená - tak prostě změním nástroj a blbnu a cvičím dál
    • můj největší problém: nedaří se mi na tyto klávesy najít adekvátní obal nebo pouzdro, které by sedělo "akorát" - všechno je moc velké :( - což je velká škoda vzhledem k tomu, že nástroj je kompaktních rozměrů a k přenášení přímo vybízí

Za mě celkově spokojenost. Pro začátečníka a na blbnutí levné a dá se na tom seriózně učit a třeba se posunout dál. Jen to pouzdro, to je zlo....

• robustní provedení
    • dobrý poměr cena/výkon

Po prvotním otestování.
    Nástroj byl vybrán pro dítě na seznámení se s klávesami, naprosto vyhovující.

• kompaktní rozměry
    • šikovná rukojeť pro přenos přenos slouží zároveň jako úchytka stojanu na noty
    • dynamika kláves funguje podle očekávání
    • kolečko pro kolísání tónu (Pitch Bend)
    • množství nejrůznějších zvuků dalších hudebních nástrojů
    • výchozí zvuk klavíru není špatný, ale čekal jsem více
    • většina ostatních hlasů na mě působí synteticky
    • dozvuk (řízený pedálem) se mi zdá být u klavíru krátký, u jiných nástrojů postrádám naopak postupné zeslabování tónu.
    • hodila by se větší hlasitost ve sluchátkách

Uživatel preferující dobrou přenositelnost s pestrou nabídkou funkcí může být spokojen, já však zvolil nakonec produkt jiného výrobce.