Casio CTK 1200

• Hlasitost
    • Kvalita Jacku
    • Potřeba 6,3mm Jacku
    • Adaptér není součástí balení

Klávesy jsou obecně vyrobeny kvalitně, jen by možná nevydržely nějakou emotivnější hru. Na učení super - 100 tónů, 100 rytmů a 100 písniček. Dokonce cvičení pro jednotlivé ruce (nezkoušel jsem).

Jsem amatér. S produktem jsem ale velice spokojen. Rozhodně doporučuji.

LCD displej
3.4 kg
S dynamikou
Automatický doprovod
Počet zvukových rejstříků

Klávesy bez dynamiky CASIO CTK-120061 kláves, 100 zvukových rejstříků, 100 rytmů a 100 skladeb. To jsou docela slušné počty, které nabízí Casio CTK-1200. Díky nim nebude problém se vrhnout do vln hudebního světa během několika minut. Jde o ideální nástroj pro každého začátečníka, který hledá bohaté zvuky, výukový program a radost ze hry. Pzn. Adaptér AD E95100 není součástí balení.

• , zakoupeno v MUSIC CITY

• Hlasitost
    • Kvalita Jacku
    • Potřeba 6,3mm Jacku
    • Adaptér není součástí balení

Jsem amatér. S produktem jsem ale velice spokojen. Rozhodně doporučuji.

• Poměr cena / výkon

• Jednoduché ovládání
    • Vzhled
    • Solidní klaviatura
    • Adapatér není součástí dodávky

Levný nástroj pro úplné začátečníky
    Dobře se na něj hraje

• , zakoupeno v hudebniraj.cz

• Výborné klávesy za slušné peníze. Pro amatérské hraní naprosto dostačující.
    • nic nás nenapadá

Hledali jsme klávesy pro domácí hraní, samouka začátečníka. Jsou bezva, V porovnání s předchozími jiné významnější značky, jsou lepší.

• 100 zvujů
    • 100 rytmů
    • obstojné zpracování
    • kvalita zvuků
    • kvalita rytmů
    • kvalita klaviatury

Tento nástroj je docela slušnou volbou pro děti školního věku nebo méně náročné dospělé hráče. Disponuje klaviaturou s 61 klávesama standardní (klavírové) velikosti bez dynamiky úhozu. Cena odpovídá kvalitě zvuků, rytmů i dílenskému zpracování. Kvalita kláves na klaviatuře mi ovšem nepřipadá, že by měla vydržet trochu vášnivější hru.

• , zakoupeno v Prokapelu.cz

• kvalitní výrobek za dobrou cenu, oproti jiným obchodům

Výrobek zn. Casio splňuje naše představy jak vizáží tak i cenou, další věc je dopravné zdarma. Velice dobrá vychytávka pro lidí, kteří koukají i na toto. Oceňujeme i český návod.