Casio CTK 4200

5 kg
Rozměry
948 x 350 x 103 mm

• , zakoupeno v Prokapelu.cz

• hezký zvuk, velice oceňuji skladby, u kterých je možnost učit se správný prstoklad, který je vidět na displeji. Hodně muziky za rozumnou cenu

Klávesy jsem koupila dceři začátečnici. Pro začínajícího hráče plně dostačující.hodně muziky za rozumnou cenu

• vstup pro připojení externího zařízení

tento nástroj mám již doma a chtěla jsem jej i do práce

• , zakoupeno v Kytary.cz

• Dynamika uhozu
    • USB MIDI kompatibilny
    • Podsvieteny display
    • Audio input
    • Pekny dizajn
    • Podsvieteny display by mohol mat vacsi pozorovaci uhol (len drobne negativum).

Som amater ale produkt si ma ziskal svojou funkcionalitou. Hladal som USB kompatibilny produkt s dynamikou uhozu a tento model to perfektne splna. Zvukovy register je bohaty a pestry.

Vyukovy rezim funguje pekne, dobre sa podla neho ucia vstavane skladby. Ocenujem aj audio input, vdaka comu je ucenie hrania z PC na sluchadlach ovela prijemnejsie.

LCD displej
5 kg
Rozměry
948 x 350 x 103 mm

Klávesy s dynamikou úhozu, USB, výuka

Přímý nástupce modelu CTK-4000

• 61 standardních kláves s dynamikou úhozu
  • polyfonie max. 48 hlasů
  • 600 zvukových rejstříků, 8 předvoleb pro samplované zvuky
  • délka samplingu 10 sec.
  • digitální reverb (10 hodnot)
  • chorus (5 hodnot)
  • vrstvení zvuku / dělení klaviatury
  • 152 demo skladeb
  • 10 uživatelských skladeb
  • automatický doprovod
  • 180 předprogramovaných rytmů
  • 10 uživatelských rytmů
  • výukový systém s procvičováním partů obou rukou
  • transpozice/ladění
  • metronom
  • podsvětlený LCD displej
  • paměť skladeb (5 skladeb v 6-ti stopém záznamu; 1 skladba ve formátu pro výukový systém)
  • volba temperace ladění (17 typů stupnic)
  • arpeggiator 90 typů
  • auto harmonizační funkce
  • možnost připojení sluchátek
  • možnost připojení sustain pedálu
  • USB konektor pro připojení k PC
  • výstupní výkon 2 x 2,5 W
  • napájení: 6 x AA baterie nebo adaptér AD E95100 (je součástí dodávky)

• , zakoupeno v Prokapelu.cz

• Oproti Yamahám v stejné cenové relaci mi tyto klávesy přijdou po zvukové stránce kvalitnější.
    • Po připojení externích 2.1 reproduktorů krásný a hlavně čistý zvuk.
    • Hraju hlavně se sluchátky, tam to nemá absolutně žádnou chybu.

Pro ph4r05: Úhel (sklon) podsvícení si můžeš v nastavení libovolně nastavit a to tak, že nenajdeš mrtvý úhel ;)

• vstup pro připojení externího zařízení

• Audio input
    • Pekny dizajn

• Výborné

• , zakoupeno v Prokapelu.cz

• Ideální pro začátečníky i pokročilé. Teď už nemusím syna upozorňovat na to, že má si má jít zatrénovat. Chodí zcela sám a dobrovolně.

• Kvalitní zvuk,velký výběr tónů,přehledný a velký display,připojení k PC,parádní cena na to co tato samohrajka dokáže.
    • Je škoda že nemá modulační kolečko,docela by se hodilo.

Asi po dvou týdnech skoušení mám s tohoto nástroje od Casia velice dobrý pocit.Testoval jsem přes kvalitní zesilovač a reproduktory jestli nezaznamenám nějaký šum či ruchy což je u této firmy častým jevem...a nic.Doprovody jsou příjemné a výšky či basy z reproduktorů zní dobře.Výborně pracují jako midi klávesnice k různým hudebním pc programům.Dost mě překvapily např. v FL Studiu 11 kde totálně převálcovali moje M-Audia(KeyRight).Casio klávesy mi nikdy nesedly a proto jsem nikdy nevlastnil žádný jejich hudební nástroj ale tenhle počin CTK 4200 se velice povedl a můžu jen doporučit a ještě k tomu za tak skvělou cenu.

• Skvělý výukový program, velký, čitelný modře podsvícený displej,mnoho funkcí, pro začátečníky naprosto ideální nástroj, velmi přijatelná cena
    • bohužel pro casio o hodně horší klaviatura, zvuky a styly než yamaha

Oproti ctk 4000 pevnější klaviatura ale uvidí se časem, pro začátečníky kteří neznají noty ideální nástroj, kdyby měl někdo další dotazy obraťe se na mail rád poradím, mám zkušenosti s ctk 571, ctk 573, ctk 4000, ctk 4200, yamaha psr e413, yamaha ez 220, yamaha psr 1500, yamaha psr 3000

• Skvélý zvuk
    • Přijatelná cena
    • Kvalitní zpracování
    • Mnoho možností nejen zvuků a nastavení
    • Připojení k pc, tvoření WAV/MIDI
    • Cena je rovna výkonu
    • Nic.

Po delsím pouzívání jako profesionalni nastroj, vse hraje jak ma a jsem s klavesy plne spokojen. Po připojení k reprosoustave skvely zvuk. Nechapu recenze nize, ktere hani znacku jako celek, kdyz si zakoupil jedny z nejlevnejsích variant klaves, a pri nesetrnem zachazeni se mu rozpadli. Klavesy jsou hudebni nastroje, potrebuji peci a neznost, bohuzel si mnoho lidi plete hudebni nastroje s temi pracovnimi nastroji, a hudebni nastroj se holt rozlame, kdyz s nim nekdo zatlouka hrebiky do zdi. Abych to shrnul, klávesy casio používám 20 let, již mám třetí a za žádné jiné bych je nevyměnil. Mohu tuto značku všem jen doporučit.

• , zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

Casio kvalita za přiměřenou cenu. Dostatečné množství funkcí. Dobře se hraje, mají velmi dobrý zvuk.