Korg PA1000

Korg PA1000

47 290 Kč
Doprava 99 Kč,Info v obchodu
Doporučená nabídka Kytary.cz

Info v obchoduProdloužená záruka99 Kč98 % • 22 631 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Do 2 týdnů • 1 variantaDárekProdloužená zárukaZdarma94 % • 3 334 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma83 % • 549 recenzíDalší informace

10.75 kg
Rozměry
1030 x 378.3 x 133 mm
S dynamikou
Automatický doprovod
Počet zvukových rejstříků

• , zakoupeno v all4sound.cz

Moc krátká doba na celkové hodnoceni, ale zatím spokojenost.

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

Předčil má očekávání, velmi univerzálně použitelný nástroj pro všechny hudební baviče.

10.75 kg
Rozměry
1030 x 378.3 x 133 mm
S dynamikou
Automatický doprovod
Počet zvukových rejstříků

Workstation, aranžér Pa 1000 je profesionální aranžér, který ještě rozšiřuje možnosti oblíbeného modelu Pa 900. Nabízí velké množství nových zvuků a doprovodných stylů pokrývajících snad všechny hudební žánry, výrazně rozšířenou paměť, vokální harmonizér od TC Helicon, duální mp3 přehrávač a rekordér, duální sekvencér nebo zabudovanou efektovou jednotku KAOSS FX. K ovládání slouží polovyvážená klaviatura s aftertouch, kterou ocení jak začátečníci, tak technicky vyspělí hráči. Přímo na předním panelu se také nachází řada ovládacích prvků a dotekový displej, takže máte veškeré parametry okamžitě pod kontrolou. Zvukový engine EDS-X (Enhanced Definition Synthesis-eXpanded) obsahuje 1750 zvuků, které pokrývají vše od elektrických pian, orchestrálních a akustických nástrojů až po rejstříky vhodné pro tvorbu elektronické hudby. Samozřejmě nechybí precizně vysamplované koncertní křídlo se stereo zvukem a emulací vzájemné resonance strun. Dále jsou k dispozici varhany (včetně zvuku klapek), dechy, smyčce, kytary, zkrátka vše, na co si vzpomenete. Ať již budete chtít hrát techno nebo folk, Pa 1000 vás v úzkých rozhodně nenechá. Nestačí vám tovární zvuky? Do aranžéru snadno dostanete i vlastní zvukové banky a to ve formátech GM, Korg, Wav, Aiff nebo SoundFont. Posluchači budou mít z vašeho vystoupení plnohodnotný zážitek díky 430 zabudovaným stylům, pokrývajícím snad veškeré hudební žánry. Každý styl můžete navíc obohatit o 4 výplně a breaky, nebo si do příslušných padů uložit vlastní samply, riffy, perkusivní party nebo zvukové efekty. Výrobci nezapomněli ani na podporu formátu Standard MIDI, takže si do aranžéru ihned můžete nahrát podklady nejnovějších hitů. Aby toho nebylo málo, aranžér je vybaven více jak stovkou efektů ve studiové kvalitě, vokálním procesorem od TC Helicon, který vám obstará back vokál, harmonie a jiné speciální efekty a pokud hrajete s kytaristou, můžete jeho nástroj zapojit přímo do aranžéru a dále ho samostatně procesovat pomocí několika kytarových efektů. Samozřejmostí je propracovaný sekvencér, snadná organizace podkladů pomocí databáze SongBook a rozšířená konektivita s USB a MIDI. Zapomeňte na rozdělování honorářů a nepříjemné třenice se spoluhráči. S Korg Pa 1000 klidně zvládnete celé vystoupení naprosto sami.

• , zakoupeno v all4sound.cz

Moc krátká doba na celkové hodnoceni, ale zatím spokojenost.

• - Vynikající univerzální nástroj
    • - Song book
    • - Intuitivní ovládání
    • - Výborné zvuky ( akust. kytary, dechy...)
    • - Vocal Harmonizer
    • - Funkce KAOSS
    • - Přehledný dotykový a výklopný display
    • - 1 rok nestačí na to, aby člověk poznal vše, co tento nástroj nabízí
    • - Oproti mému dřívějšímu nástroji GEM, který je starý cca 20 let, nemá tak hutný zvuk. Ale rozdíl není až tak velký, ovšem slyšet to je.
    • - Oproti mému 20 let starému GEMU má trošku horší klapky.
    • - Několikrát při hraní se mi již stalo, že v zápalu hry mi ujela pravá ruka a nástroj jsem uprostřed písničky přepnul do zcela jiného režimu(style). V tu chvíli se nástroj přenastaví a najednou hrajete to, co nechcete. Ty tlačítka jsou hodně citlivá a blízko klaviatury...
    • - Možná, že ovladače hlasitosti, vyváženosti atd.(je jich tam 6) mohla být řešena "placatou formou". Vždy při převážení mám trošku strach, kdy je o něco urvu, přestože mám nástroj vždy v obalu

Tento nástroj používám převážně na živé hraní. Dlouho jsem vybíral nástupce mého letitého GEMU, který mám stále. Ovšem dlouho jsem nemohl nic vybrat, až se objevil tento Korg. Mám ho necelý rok a jsem velice spokojen. Přechod na nový nástroj šel lehce, song book je skvělá věc, celý repertoár jsem uložil do něj včetně všech nastavení. Hru se styly moc nepoužívám, ale pochopitelně si takto zahraju a je to hodně dobrý. Jak jsem se již zmínil, ten zvuk je dobrý, ale GEM mi hraje lépe. To je ovšem tak trošku problém všech dnešních nástrojů. A v čem je ještě 20 let starý GEM lepší, jsou distortion a ovedrive kytary. Korg je má dobrý, ale...:) Nicméně to je asi vše. Jinak ten nástroj je prostě skvělý a stále objevuji nové a nové věci. Funkce Kaoss je výborná věc, efekty v reálném čase, taková DJ hračka:) Osobně moc nemusím Yamahy. Jsou pro mě takové "sterilní". Korg dokáže překvapit. Musím také říci, že při koupi mi nějaký vocal harmonizer byl ukradený. Nikdy jsem to nepoužíval, ale náhodou jsem to nedávno zkusil a je to paráda. Najednou zpívám Floydy jako Gilmour :D Nesmí se to s ním přehánět, ale jako oživení je to fajn. Myslím si, že ten nástroj za ty peníze stojí a dle mého je to to nejlepší, co se dá v této cenové pořídit.

• Velmi dobrý nástroj, ocení snad každý klávesový hráč.
    • Vyzkoušená Mikro SD Adata Premier One microSDXC 256 GB Class 10 UHS-II U3
    • Výběr songu NENAČÍTÁ podle čísel popořadě 1,2,3,4,5,6 atd. Selektem v přehrávačích SONG PLAY a ani v Sequenceru !!
    • Boky mohly být lépe zpracovány pro uchopení.
  • , zakoupeno v MUZIKER.cz