Yamaha PSR E443

jako profi

LCD displej
S dynamikou
Automatický doprovod

Nástupce populárního modelu PSR-E433. V návaznosti na svého předchůdce je model PSR-E443 vybaven ještě více zvuky, styly, patterny a dalšími úžasnými novými funkcemi. S PSR-E443 získáte mnohem více, než si dokážete od přenosného keyboardu v této řadě představit.

Funkce Pattern
Pomocí této funkce máte v rukou množství loopů a beatů, které můžete ovládat během hry. Pro ještě větší autentičnost vaší hry jsou tu navíc funkce crossfade, pomocí které můžete prolínat 2 loopy, a retrigger, která umožňuje opětovné spuštění loopu ještě předtím než aktuálně znějící skončí.

Pomocí dvou otočných knobů můžete během hry v reálném čase upravovat parametry zvuku stejně jako na analogovém syntezátor. Kolečko Pitch Bend můžete využít např. pro dechové nástroje jako saxofon nebo trumpeta.

PSR-E443 obsahuje 755 kvalitních zvukových resjtříků od akustických až po elektronické nástroje. To vše je reprodukováno vynikajícím dvoupásmovým ozvučovacím systémem se zvýrazněním basů.

Funkce Arpeggio
Pomocí arpeggia získá vaše hra novou dimenzi. Stačí zapnout tuto funkci a stisknout libovolný akord na klaviatuře. Nástroj pak v předem zvoleném patternu a tempu opakuje jednotlivé tóny. K dispozici je až 150 arpeggio patternů.

AUX IN
Připojte jakékoliv externí zvukové zařízení (MP3 player, PC atd.) a hrajte společně s vaší oblíbenou písničkou. PSR-E443 umí navíc potlačit zpěvové a melodické frekvence nahrávky, čímž poskytne větší prostor pro vaši hru.

Konektivita s iPhone/iPod touch/iPad
Připojte k PSR-E443 váš iPhone, iPod touch nebo iPad a využívejte aplikace Yamaha's Scale Tuner, Metronome nebo Visual Performer (ke stažení na stránkách cz.yamaha.com)

Yamaha Education Suite (Y.E.S.)
Tento výukový systém pomůže s prvními hudebními krůčly všem začátečníkům. Systém zahrnuje 9 lekcí krok po kroku pro levou, pravou nebo obě ruce.

Pomocí tohoto USB slotu můžete do nástroje ukládat skladby, nastavení a další data z vaší USB flash paměti.

SPECIFIKACE

- zvukový generátor: AWM Stereo Sampling
- polyfonie: 32 hlasů
- počet zvukových rejstříků: 234 + 457 XGlite + 24 Drum/SFX Kits + 40 Arpeggio
- kompatibilita: GM / XGlite
- efekty: Reverb (9 typů), Chorus (5), Master EQ (6), Harmony (26), Ultra-Wide Stereo (3)
- funkce Dual/Layer/Split
- Arpeggio (150 typů)
- funkce Melody Suppresssor (potlačení zpěvu a melodické linky v přehrávaných skladbách z AUX IN)
- funkce Crossfade (pro skladby z interní paměti nebo z AXU IN)
- doprovodné styly: 200 (možnost rozšíření o dalších 5 stylů)
- Style Control: ACMP ON/OFF, SYNC START, SYNC STOP, START/STOP, INTRO/ENDING/rit., MAIN/AUTO FILL, TRACK ON/OFF
- formát doprovodných stylů: SFF
- Hudební databáze: 305
- funkce One Touch Setting (OTS)
- Preset Songs: 30
- Nahrávání: 10 skladeb, každá skladba 6 stop (5 Melody + 1 Style/Pattern)
- Kapacita dat: cca 19,000 not/10 skladeb
- Formát pro nahrávání a playback: SMF
- 32 registračních pamětí (4 tlačítka x 8 bank)
- výukový systém Yamaha Education Suite (Y.E.S.)
- 20 patternů
- metronom
- tempo: 11 - 280 BPM
- transpozice: -12 / +12
- ladění: 427.0 - 440.0 - 453.0 Hz
- tlačítko Portable Grand pro rychlý návrat k základnímu zvuku piana
- interní paměť: 1.54MB
- externí paměť: USB Flash (není součástí balení)

Konektivita:
- DC IN 12V
- sluchátkový výstup (využitelný rovněž jako hlavní výstup)
- vstup pro Sustain pedál
- AUX IN (stereo mini jack 3.5 mm)
- USB TO DEVICE
- USB TO HOST

Ozvučení:
- výkon: 2.5W + 2.5W
- reproduktory: 12cm x 2 + 3cm x 2

Napájení:
- adaptér (PA-150/PA-150A/5D) nebo 6 AA baterií
- síťový adaptér je součástí příslušenství.
- spotřeba: 15W
- funkce automatického vypnutí

• Za rozumnou cenu velmi dobrá kvalita

Pro výuku v Zuš výborné, doporučuji, výborný zvuk a ovládání

• , zakoupeno v AZN.CZ

• jako profi

jako profi

• , zakoupeno v HUDEBNICENTRUM.CZ

• Pro děti na výuku bezvadné.

Dostačující parametry a velmi dostupná cena pro děti, které se chtějí naučit na tento nástroj. Doporučuji.

• , zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

• poloprofesionální keyboardy

nevím co

• Celkově dá se říci už nástroj na kšefty
    • Nenašel jsem nic co by mi vadilo, nebo bylo problématické

Jakožto z hlediska muzikanta s praxí již 28let, mohu jen doporučit jak pro začínajícího hráče tak i pro aktivně hrajícího muzikanta. Díky mnoha funkcím vás nástroj jen tak brzy neomrzí. Nejvíce co mě dostalo tak kvalita a věrnost zvuků a to teprve uslyšíte při zapojení přes aparát. Nástroj jsem koupil jako tradičně k plné spokojenosti u Kytary.cz

• , zakoupeno v imusicdata.cz

• Nástroj má vlastnosti, které jsme očekávali, milým bonusem byla nabídka setu se stojanem a sluchátky navíc. A moc povedená je i šedá metalická barva nástroje místo obligátní černé.

Jsme nadšení - za dobrou cenu jsme koupili víc než jsme původně očekávali. Nástroj (pokud nejste zrovna klávesový virtuóz) je více než dostačující, kvalitní, se širokou škálou zvuků, rejstříků a možnostmi využití.

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

• hlasitost
    • cena\výkon
    • pro pokročilé i začínající hráče
    • spousta zvuků a doprovodů
    • strašně moc funkcí :D

yamaha prej lepsi než casio, tak jsem dal na rady prodejce a jsem spokojen krasný zvuk,standartní rozsah kláves a možnost i napájení z baterií, Jediné co je horší mi přijdenávod , klávesy mají tolik funkcí že než na všechny přijdu tak to ještě chvilku potrvá ;)

• , zakoupeno v Kytary.cz

• možnost zvuků,modulací připojení USB,nahrávání
    • -

Výborný nástroj

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

Podle mě vhodné pro začátečníky, které hra na klávesy opravdu baví, a mohou si vyzkoušet pokročilejší funkce, které jsou v dražších přístrojích... a v budoucnu na profesionální nástroj přejít.